DOLAR 33,0772 0.03%
EURO 36,2034 -0.02%
ALTIN 2.612,02-0,07
BITCOIN 2113479-0,70%
İstanbul
34°

AÇIK

20:42

AKŞAM'A KALAN SÜRE

MagSafe iPhone’unuz için en iyi manyetik şarj cihazları

MagSafe iPhone’unuz için en iyi manyetik şarj cihazları

ABONE OL
Ekim 1, 2023 08:09
MagSafe iPhone’unuz için en iyi manyetik şarj cihazları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kablosuz şarj birçok açıdan verimsizdir. Telefonunuzu kablo kullanmaya göre daha yavaş şarj eder, daha fazla enerji kullanır ve hatta çalışabilmesi için şarj pedinin mükemmele yakın hizalanması gerekir. Ancak verimsizlikler bir yana, çok kullanışlı. Apple, iPhone 12’ye bir mıknatıs halkası ekleyip ona “MagSafe” adını verince işler çok daha ilginç hale geldi. Mıknatıslar yalnızca her seferinde mükemmel hizalamayı garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda MagSafe sertifikalı bir şarj cihazıyla iPhone’unuzu 15W’a kadar şarj edebilir; bu, diğer kablosuz şarj cihazlarıyla elde edilen 7,5W’ın iki katıdır. Mıknatıslar ayrıca araba tutucuları ve çıkarılabilir kart cüzdanları gibi şık aksesuarların kullanılmasına da olanak tanır.

Şimdi, Qi’nin yaratıcı bir şekilde Qi2 olarak adlandırılan bir sonraki sürümü, MagSafe’e benzer şekilde şarj bobininin etrafında bir mıknatıs halkası içerecek. Resmi MagSafe sertifikası olmayan iPhone’larda bile 15W’a kadar kablosuz şarjı mümkün kılmalıdır . Ancak henüz Qi2 sertifikalı cihaz yok – hatta Apple’ın web sitesinde iPhone 15 için “gelecekteki Qi2 desteği” listeleniyor – ve Kasım 2023’ten önce herhangi bir cihaz beklemiyoruz. Dolayısıyla Apple’ın kablosuz şarj ekosistemi hala biraz dağınık (hatta iPhone 15, MagSafe telefonların dördüncü neslidir ve artık USB-C kablolu şarj özelliğine sahiptir), belki de gelecekte tamamen Qi2 dönemine girdiğimizde işler biraz daha kolaylaşabilir.

Bu arada, bir şarj cihazının “MagSafe’li” mi (Apple’ın deyimi gerçek 15W MagSafe anlamına gelir) yoksa sadece MagSafe ile uyumlu mu olduğunu (okuyun: mıknatıslı temel bir Qi şarj cihazı) anlamak kafa karıştırıcı olabilir . Ancak şu anda sunulan seçenekler (resmi ve diğer) çoğunlukla oldukça iyi. iPhone’unuz için en iyi MagSafe ve MagSafe uyumlu kablosuz şarj cihazlarını bulduk (bunların birçoğu Amazon’un 10 ve 11 Ekim’de yapılacak sonbahar Prime Day satış etkinliği sırasında satışa çıkabilir ). Çünkü bir kez manyetik olmaya başladığınızda, size pragmatik gelmeye başlar.

Çoğu insan için en iyi MagSafe şarj cihazı

Bir masanın üzerindeki Belkin MagSafe şarj cihazının desteğiyle yatay olarak desteklenen bir iPhone, bir sandalyede oturan ve telefona bakan bir destek iskeleti.

$3050 $ % 40 indirim

Belkin’in MagSafe’li BoostCharge Pro’su, MagSafe uyumlu iPhone’larla 15 W hızlı kablosuz şarjı destekler ve 6,6 metrelik uzun bir dahili kabloya sahiptir. 15W şarj hızı ve küçük dayanağı, MagSafe’li BoostCharge Pro’yu en iyi çok amaçlı manyetik şarj diski haline getiriyor.

Resmi MagSafe: Evet / Kablosuz şarj çıkışı: 15 W / Kablo uzunluğu: 2 m (6,5 ft) / Konektör türü: USB-C / Garanti: İki yıl

Belkin’in MagSafe’li BoostCharge Pro’su, Apple’ın kendi MagSafe Şarj Cihazından yaklaşık 10 $ daha fazla (tam fiyatla) , ancak Apple diskini neredeyse her yönden geride bırakıyor. Bu, “MagSafe’li” diğer tek manyetik şarj diskidir; bu, 7,5 W ile sınırlı olmak yerine Apple’ın şarj cihazıyla aynı 15 W kablosuz hızlı şarja sahip olduğu anlamına gelir. Ancak BoostCharge Pro’nun 6,5 metrelik (iki metre) örgülü kablosu var (Apple’ınkinden iki kat daha uzun) ve şarj ederken bir şeyler izlemek veya oynatmak için iPhone’unuzu yatay yönde desteklemek için katlanabilir bir destek ayağı içerir.

Soldan sağa: MagSafe’li Belkin BoostCharge Pro; Belkin BoostCharge (7,5W); Courant Mag:1; Anker313; ve Apple MagSafe Şarj Cihazı. Apple’ın kablosunun ne kadar engelleyici derecede kısa olduğuna dikkat edin.

Bu şarj cihazı çıktığından beri neden Apple’ın kendi MagSafe Şarj Cihazını satın alacağınızı anlamak giderek zorlaşıyor. Tamam, Apple’ın şarj cihazı bazen daha ucuz, yaklaşık 10 mm daha ince ve biraz daha şık; tamam. Ancak aynı zamanda son derece kısa bir kablo nedeniyle de sakatlanıyor: yalnızca 3,28 ft / 1 m’de, telefonu şarj olurken kullanmak istiyorsanız duvar prizinize kısa bir süre bağlıymışsınız gibi geliyor ve bu, bir yere ulaşmak için yeterince uzun değil Küçük bir komodinden daha uzun olan herhangi bir mobilyanın duvar prizine. MagSafe’li Belkin BoostCharge Pro, Apple diskinin en büyük sorununu çözüyor ve 15W şarjı istiyorsanız ekstra parayı daha uzun kabloya harcamak mantıklı. (Eğer yapmazsan15W şarja ihtiyacınız varsa (örneğin, gece şarjı için) çok daha az para karşılığında daha uzun kablolu bir manyetik şarj cihazı alabilirsiniz, ancak bir sonraki bölümde bununla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.)

Apple’ın MagSafe Şarj Cihazı zaman zaman yaklaşık 30 $ veya daha düşük bir fiyatla satışa çıkıyor ve bu da onunla BoostCharge Pro arasında daha büyük bir fiyat farkı yaratıyor. Ama açıkçası dişlerimi biraz sıkmadan Belkin yerine bunu tavsiye etmem benim için çok daha ucuz olmalı. Ayrıca kaliteli bir 20W USB-C güç adaptörü aldığınızdan emin olun ; ne Belkin ne de Apple diskleri kendileriyle birlikte gelmez. 

Gece şarjı için en iyisi

$1926 $ % 27 indirim

Bu Anker manyetik şarj diskinde 1,8 metrelik bir USB-C kablosu bulunur ve bir iPhone’u 7,5 W’a kadar kablosuz olarak şarj eder.

Resmi MagSafe: Hayır / Kablosuz şarj çıkışı: 7,5 W / Kablo uzunluğu: 1,5 m (5 ft) / Konektör türü: USB-C / Garanti: 18 ay

$23

Belkin’in BoostCharge Manyetik Kablosuz şarj diski, MagSafe uyumlu bir iPhone’u 7,5 W gibi kayda değer bir hızda şarj edebilir. Uzun USB-C kablosu, şarj sırasında telefonunuzu kullanmak için yeterli boşluğa sahip olmanızı da sağlar.

Resmi MagSafe: Hayır / Kablosuz şarj çıkışı: 7,5 W / Kablo uzunluğu: 1,8 m (6 ft) / Konektör türü: USB-C / Garanti: İki yıl

Çoğunlukla geceleri şarj ediyorsanız MagSafe sertifikalı şarj cihazı için ekstra para ödemenize gerek yoktur. Her gece tehlikeli derecede az uyku almıyorsanız, hangi şarj cihazını kullanırsanız kullanın sabaha telefonunuzun şarjı dolacaktır. Aslında, gece şarjı için 15W MagSafe şarj cihazı kullansanız bile, iPhone’unuz, siz ihtiyaç duymadan önce şarjı biraz bitirmek için otomatik olarak şarj hızını yavaşlatacaktır .

Dolayısıyla, hem hızlı yükleme hem de gece şarjı için aynı şarj cihazını kullanmayı planlamıyorsanız, Anker 313 Manyetik Kablosuz Şarj Cihazını veya standart Belkin BoostCharge Manyetik Kablosuz şarj cihazını satın alarak paradan tasarruf edebilirsiniz . MagSafe olmayan bu manyetik şarj cihazları, iPhone’ları diğer Qi kablosuz şarj cihazlarıyla aynı 7,5 W hızında şarj eder ve her ikisi de gayet iyi çalışır. Belkin’in 1,8 metrelik bir kablosu var, ancak Anker’in biraz daha ince bir şarj pedi var ve 1,5 metrelik kablosu çoğu durum için yeterli. 

Telefonunuzu öncelikle gece boyunca şarj ediyorsanız paradan tasarruf edin

Bunların her ikisini de olağanüstü kılan şey değerleridir: Diskleri 20W USB-C güç adaptörüyle 25 doların altında veya adaptör olmadan yaklaşık 15 dolardan alabilirsiniz. Gerçekten hıza ihtiyaç duyduğunuzda daha meraklı bir MagSafe şarj cihazına sahip olsanız bile bir (veya daha fazla) haklı gösterebileceğiniz kadar ekonomiktirler. 

Anker’in temel 313 şarj cihazı, gece boyunca manyetik kablosuz şarj için işi halletmenin çok uygun fiyatlı bir yoludur.

Kabloyu duvardan çıkarmadan, geceleri kıyamet kaydırmanız için başucu masanızdan telefonunuzu alabildiğinizde bana teşekkür edeceksiniz. (Bekle, yatakta rehberli meditasyon ve nefes egzersizlerini kastediyorum.)

Seyahat için en iyi MagSafe şarj cihazı

$150

Mophie’nin MagSafe özellikli 3’ü 1 arada Seyahat Şarj Cihazı, MagSafe uyumlu bir iPhone’u, bir Apple Watch şarj cihazını ve bir çift AirPod’u aynı anda kablosuz olarak şarj etmek için açılabilir. 30W güç adaptörü, USB-C’den USB-C’ye kablo ve kumaş seyahat çantasıyla birlikte gelir.

Resmi MagSafe: Evet / Kablosuz şarj çıkışı: 15W / Apple Watch hızlı şarj: Hayır / Kablo uzunluğu: 1,07 m (3,5 ft) / Konektör türü: USB-C / Garanti: İki yıl

Herhangi bir şarj cihazı seyahat edebilir, ancak bu onun iyi seyahat ettiği anlamına gelmez . MagSafe özellikli Mophie telefonunuzu, Apple Watch’unuzu ve AirPod’larınızı aynı anda şarj etmek için üç katlı bir cüzdan gibi açılır. Fiyatı 149,95 dolardır ancak hepsi bir arada bir seyahat çözümüdür: katlanabilir çoklu şarj pedi, 30W güç adaptörü ve USB-C kablosunun tümü yumuşak kumaştan bir taşıma çantasına sığar. 

Mophie’nin 3’ü 1 Arada Seyahat Şarj Cihazı, sık uçan yolcular için harika bir hepsi bir arada pakettir.

Herhangi bir frekansta seyahat ediyorsanız bu Mophie şarj cihazının ne kadar kullanışlı olduğunu abartmak zor. Ben büyük bir yolculuk için bavul hazırlarken sonsuz stres yaşayan biriyim ve tüm şarj malzemelerimin bu küçük gri çantada olduğunu bilmek bana küçük bir sakinlik hissi verdi; tıpkı tamamen hazırlanmış bir tuvalet çantasına sahip olmak gibi.

Bu şarj cihazı aslında MagSafe şarj hızlarını desteklediğinden, otelinize kısa bir mola için döndüğünüzde hızlı şarj takviyesi yapmak için idealdir. Ayrıca diğer aksesuarlarla birlikte kısa bir USB-C – Lightning kablosunu da taşıma çantasına sıkıştırabilirsiniz, böylece acil durumlarda yedekte her zaman biraz daha hızlı 20W kablolu şarja sahip olursunuz.

Mophie’nin 3’ü 1 Arada Seyahat Şarj Cihazı katlandığında Apple’ın MagSafe Duo’sundan daha kalın olabilir, ancak açıldığında ekstra bir cihazı şarj eder.

Mophie’nin içerdiği kumaş seyahat çantası oldukça şık ve kullanışlı.

Apple’ın MagSafe Duo şarj cihazı seyahat çantanızda daha az yer kaplasa da (Mophie’nin yaklaşık yarısı kadar kalındır) aynı anda yalnızca iki cihazı şarj eder. Her ikisi de Mophie paketinin kapsadığı 20W USB-C güç adaptörünü ve taşıma çantasını hesaba kattığınızda, 129 $ ‘lık Duo’nun maliyeti de hemen hemen aynı veya daha fazla.

Eş zamanlı AirPods şarjına ihtiyacınız yoksa, 99 dolarlık Zens 2’si 1 arada MagSafe + Watch seyahat şarj cihazı, MagSafe Duo’dan daha iyi bir satın almadır. Zens, bir tarafı tam 15W MagSafe’i destekleyen, diğer tarafı Apple Watch’u şarj eden ve telefonunuz için küçük bir dayanak görevi görme gibi ek bir avantaja sahip, ufacık, katlanabilir bir şarj cihazıdır. Duo’nun telefonunuzu ve saatinizi yan yana yerleştirme şeklini gerçekten tercih etmediğiniz sürece Zens’i Apple Duo’ya tercih ederim.

Mophie 3’ü 1 arada ve Zens 2’si 1 arada seyahat şarj cihazlarıyla ilgili tek şikayetim, yüksek fiyatlarının yanı sıra, Apple’ın MagSafe Duo’su gibi, telefonunuzun bağlantısını kestiğinizde masadan kaldırılıyor olmaları. Mıknatıslardan uzaklaşırken başka bir parmağınızla basılı tutmak için. Bu, anlaşmayı bozmaktan çok uzak, ancak şiddetli jet gecikmesi sırasında erken alarmı ertelemeye çalışmanın AirPod’larınızı ve Apple Watch’unuzu otel odasının zeminine çarpmasına neden olabileceği konusunda dikkatli olun.

Ev için en iyi MagSafe 3’ü 1 arada stand

$130150 $ % 13 indirim

Belkin’in üçlü şarj standı, 15W MagSafe kablosuz iPhone şarj hızına ulaşır ve telefonunuzu ve Apple Watch’unuzu kolay okuma için yüksekte tutar.https://www.amazon.com/Belkin-MagSafe-Wireless-Charging-Stand/dp/B0B5XWJW36

Resmi MagSafe: Evet / Kablosuz şarj çıkışı: 15 W / Apple Watch hızlı şarj: Evet, 2022’de revize edilen modelde / Kablo uzunluğu: 1,47 m (4,8 ft) / Konektör türü: namlu (AC adaptörü) / Garanti: İki yıl

Belkin’in BoostCharge Pro 3’ü 1 arada MagSafe şarj standı, iPhone’unuzu, Apple Watch’unuzu ve AirPod’larınızı aynı anda şarj etmek için başka bir pahalı çözümdür. Ancak bu ilginç modern sanat benzeri manyetik ağacı özellikle iyi yapan şey, MagSafe 15W şarjı, Apple Watch hızlı şarj desteği (Seri 7, Seri 8 ve Ultra için) ve telefonunuzu ve saatinizi aynı hizada tutmasıdır. iOS 17’nin Bekleme modu için ideal olan bu özellik , telefonunuzu şık bir saat/takvim widget’ı gibi ekran bilgilerinin yer aldığı küçük bir akıllı ekrana dönüştürür.

Aslında, telefon ve saatin alttaki 5W Qi pad’in üzerindeki aralığı, buraya başka bir telefonu sığdırabileceğiniz anlamına gelir; bu standı, karma bir iPhone / Android ev sahibiyseniz ve kablosuz bağlantının bir kısmını paylaşmak istiyorsanız özellikle iyi yapar. sevgi yüklüyor.

Masanız için süslü, şarj eden bir heykel gibi.

Belkin ağacı sağlam bir şekilde inşa edilmiştir ve telefonunuzun veya saatinizin çıkarılması sırasında her şeyin çekilmesini veya devrilmesini önleyecek kadar ağırlığa sahiptir. En büyük sıkıntım 149,99 $ gibi yüksek fiyatı ve dahili kablolu geleneksel 12V AC adaptörünün, diğer şarj cihazları tarafından kullanılan çok daha küçük USB-C güç adaptörleriyle karşılaştırıldığında olması gerekenden daha büyük görünmesi. Ancak, büyük olasılıkla bu ağacı evinizin bir noktasına diktiğiniz ve onunla birlikte hareket etmediğiniz için, duvardaki siğil çoğunlukla affedilebilir.

Ev ve seyahat için en çok yönlü MagSafe çoklu şarj cihazı

$127150 $ % 15 indirim

Anker’in küp şeklindeki üçlü şarj cihazı oldukça kompakttır ancak uyumlu iPhone’larla 15W MagSafe şarjı sağlar. Aynı zamanda bir Apple Watch’u ve bir AirPod setini aynı anda şarj eder.

Resmi MagSafe: Evet / Kablosuz şarj çıkışı: 15W / Apple Watch hızlı şarj: Evet / Kablo uzunluğu: 1,5 m (5 ft) / Konektör türü: USB-C / Garanti: 18 ay

Anker’in 3’ü 1 arada Cube’u, uygun 15W MagSafe şarjını (yalnızca manyetik Qi’yi değil) destekleyen ilk cihazdır ve şık kompakt tasarımı, onu hem evde hem de seyahatte kullanım için her alanda mükemmel bir ürün haline getirir. Telefonunuzu açılı bir konumda şarj eder; arkasında AirPod’larınızı kablosuz olarak şarj etmeye yetecek kadar alan vardır ve ayrıca Apple Watch’unuz için kaydırılabilir bir yan çekmeceye sahiptir. Anker’in sevimli küçük gazoz kutusu 623 MagGo 2’si 1 arada şarj cihazının eğimli üst tasarımını alıp onu daha da iyi bir 3’ü 1 arada şarj cihazına dönüştürdüğünü görmekten mutluyum . Ne yazık ki, daha köşeli ve daha az sevimli olmasının yanı sıra, süreç içinde çok daha pahalı hale geldi; maliyeti 149,95 ABD dolarıdır ve yalnızca Apple’dan veya doğrudan Anker’den edinilebilir. Bu, Cube’un Amazon’da veya başka yerlerde Anker ürünlerinde sık sık gördüğümüz indirimlerden yararlanamayacağı anlamına geliyor.

Teknik olarak küp değil dikdörtgen prizmadır

Fiyat biraz endişe verici ancak MagSafe 3’ü 1 arada cihazlar için geçerli fiyat 149,99 dolar gibi görünüyor. 30 W USB-C güç adaptörüyle birlikte gelir ve çıkarılabilir Apple Watch şarj cihazı, uyumlu modellerde hızlı şarjı destekler. Şarj cihazının kendisi yaklaşık Rubik Küpü boyutundadır, ancak genişliği veya derinliğinden biraz daha uzundur. (Evet, siz titizlerden herhangi birine Küp’ün küp değil, teknik olarak dikdörtgenler prizması olduğunu bildirmekten üzüntü duyuyorum.) Matematik sapkınlığı bir yana, bu tasarımın olabileceği kadar kompakt olduğu hissini veriyor.

Bir iPhone, AirPods ve Apple Watch’u tek bir cihazla şarj etmek için Anker’in 3’ü 1 arada Küpünden çok daha küçük olamazsınız.

Anker, seyahat için katlanabilir 3’ü 1 arada kadar iyi değil ve Belkin ağacı, yüksek yüksekliği ve çok yönlü ikinci Qi noktasını seviyorsanız ev kullanımı için daha iyi bir 3’ü 1 arada. Ancak Anker’s Cube, evde kullanım ve seyahat için en iyi ikinci MagSafe çoklu şarj cihazıdır ; bu da, ara sıra seyahat ediyorsanız ve her şeyi yapan tek bir 3’ü 1 arada şarj cihazı istiyorsanız onu en çok yönlü seçenek haline getirir.

MagSafe uyumlu en iyi pil takımı

Anker'in 621 Manyetik Pili (MagGo), bir iPhone'u destek ayağıyla masanın üzerinde tutuyor.

$4070 $ % 43 indirim

Manyetik kablosuz Qi şarjı, kullanışlı katlanabilir destek standı ve kablolu şarj için USB-C bağlantı noktası bulunan taşınabilir bir güç bankası. Orijinal modelin USB-C bağlantı noktası altta bulunurken, revize edilmiş sürümde, telefon stand üzerindeyken doğrudan kablosuz şarja izin vermek için yan tarafta bulunuyor.

Resmi MagSafe: Hayır / Kablosuz şarj çıkışı: 7,5 W / Hücre kapasitesi: 19,25 Wh (5.000 mAh) / Konektör türü: USB-C / Garanti: 2 yıl

Bir sürü manyetik pil paketini test ettim. Hepsi iyiydi. Anker , Mophie ve Belkin’in MagSafe uyumlu seçeneklerinin tümü, standart 7,5 W kablosuz iPhone şarjı için yeterince iyi çalıştı ve fiyat, fiziksel boyut (bazıları) söz konusu olduğunda zevkinize uygun olanı seçmeniz muhtemelen sizin için sorun olmayacaktır. tıkalı) ve pil kapasitesi. Kabloları dert etmeden telefonunuzun arkasına takılabilen bir pile sahip olmak güzel bir şey.

Anker’in 622 Manyetik Pilini (MagGo) test ettiğim diğer pillere göre öneririm; hatta Apple artık üretilmiyorMagSafe Pil Paketi — çünkü taşınabilirlik ve pil kapasitesi arasında doğru dengeyi sağlar. Apple MagSafe Pil Paketinden biraz daha büyük olmasına rağmen 19,25Wh hücresi, Apple’ın 11,13Wh kapasitesinin neredeyse iki katıdır. Fişi takılıyken geçişli şarjı destekler ve yerleşik origami destek standı, fazla hacim kazandırmayan kullanışlı bir eklentidir. Katlanabilir stand, koruyucu bir kılıf içinde ağır bir Max boyutlu iPhone’u destekleyecek kadar güçlüdür ve artık yana monte edilmiş bir USB-C bağlantı noktasına sahip revize edilmiş Anker 622’yi alırsanız, telefonunuzla doğrudan şarj yapabilirsiniz. masanızın üzerinde belli bir açıyla desteklenmiş halde. Son olarak Anker’in pili, telefonunuzla uyum sağlayacak veya en azından diğer aksesuarlarınız arasında öne çıkacak eğlenceli renklerde sunuluyor.

Anker’in 622 MagGo pili, Apple’ın kendi MagSafe Pil Paketinden (solda) çok az daha büyüktür ve çok daha fazla enerji tutar.

Anker 622 ile karşılaştırıldığında, Apple’ın berbat MagSafe Pil Paketinin pek bir özelliği yok. Elbette biraz daha küçüktür ve sıkı iOS entegrasyonu, Anker’in sunmadığı şekilde kilit ekranınızda tam pil yüzdesini göstermesine olanak tanır. Ancak bu çoğunlukla eklemeler için: yetersiz pil, test ettiğim iPhone 12 Pro Max’imi asla tam olarak şarj edemedi. Hareket halindeyken Apple onu 7,5W ile sınırlandırdığı için telefonunuzu Anker’den daha hızlı şarj etmiyor bile. Bu 99 dolarlık bir pil paketi için şaşırtıcı.

Bir güç bankasından gerçek 15W MagSafe şarjı istiyorsanız MagSafe’li Mophie Powerstation 10K standını 129,95 dolara alabilirsiniz . Pahalıdır, garip bir şekilde tıknazdır ve iyi eskimeyebilecek, ucuz hissi veren, yumuşak dokunuşlu kauçukla çevrelenmiştir, ancak bir elektrik fişinin yardımı olmadan 15W kablosuz şarja ulaşabilir. Ayrıca Mophie’nin sağlam metal standı, katlayıp hareket halindeyken yanınıza alabileceğiniz masaüstü şarj tabanınız olabileceği anlamına gelir. 

Dikkate değer diğer MagSafe ve manyetik şarj cihazları

Yukarıdakiler en iyileri olsa da, yine de gayet iyi olan birkaç seçenek daha var:

  • Apple MagSafe Duo şarj cihazı : Talihsiz MagSafe Pil Paketi gibi, Apple’ın MagSafe Duo’su daiPhone 15’in USB-C’ye geçmesinin ardından durduruldu . Bir iPhone ve bir Apple Watch için pahalı olmasına rağmen ikisi bir arada seyahat şarj cihazıydı. Ancak bu noktada Duo’yu yalnızca önemli bir indirimli satıştaysa almanızı tavsiye ederim. almak için daha fazlaveya biraz daha az harcayın ve Zens 2’si 1 arada alın .
  • Courant Mag:1 Essentials / Classics : Bazen biraz “premium” bir şeye sahip olmak çok güzel. Courant’ın manyetik şarj diskleri size MagSafe hızları sağlamaz, ancak 50 ila 80 ABD Doları (40 ABD Doları’na kadar indirimli) karşılığında ve USB-C AC şarj cihazı olmadan, yumuşak keten malzeme veya lüks deri ile sarılmış şık bir tasarıma sahip olursunuz. Tamamen gereksiz, ancak teknolojinizin ev dekorunuza göze batmamasını istiyorsanız, bunların tamamen haklı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Mag:1’in 1,8 metrelik uzun bir kablosu vardır.
  • Courant Mag:2 Essentials / Classics : Courant’ın aynı gelişmiş formülü ancak bu sefer telefonunuz ve kulaklıklarınız için 2’si 1 arada şarj cihazıyla birlikte. Eğer keskin bacaklar ve Eames sandalyeler gibi yüzyıl ortası modern tarzlara takıntılı biriyseniz, işte (MagSafe olmayan) manyetik şarj cihazınız. Hatta Herman Miller mağazasında bile satılıyor; daha fazlasını söylememe gerek var mı?
  • Nomad Base One Max ve Base One Max 3’ü 1 arada : Premiumdan bahsetmişken, 150 dolarlık Nomad Base One Max şık ve minimalist bir metal levhada tam MagSafe şarj desteği ve yerleşik Apple Watch şarj cihazı sunarken, daha yeni 3-in- aynı zamanda yalnızca 20 $ daha fazla ücret karşılığında kablosuz olarak şarj edilebilen bir dizi AirPod’u da barındırır. Bunları başucu şarj cihazı olarak seviyorum çünkü o kadar ağırlar ki, telefonunuz herhangi bir tabanı bir milimetre bile kaydırmadan hemen kalkıyor. Neredeyse iki kilo metal olduğundan, davetsiz misafirlere karşı doğaçlama bir silah olarak da kullanabilirsinizYakın dövüş hazırlığı bir yana, parayı şık görünümlü bir Göçebe’ye harcayacaksanız muhtemelen 3’ü 1 arada almalısınız.
  • Nomad Stand ve Nomad Base : Nomad’ın daha ucuz Stand ve Base şarj cihazları, diğer modelleri gibi uygun 15W MagSafe yerine MagSafe uyumlu 7,5W şarj sunuyor; bunların hepsi sırasıyla 80 $ ve 70 $ gibi daha düşük fiyatlara ulaşmak adına. Her ikisi de tamamen beyaz ve tamamen siyah renklerde biraz kaygan, minimal güzel görünümle iyi yapılandırılmıştır (neyse ki ikincisinin estetiğini bozacak parlak beyaz MagSafe pedi yoktur). Tek cihazlı şarj cihazları için hala biraz pahalı olsalar da, görünüm açısından buna değer olabilirsiniz.
  • Anker 637 Manyetik Şarj İstasyonu (MagGo): Yüce şarj küresini ve ona takabileceğiniz her şeyi düşünün. Anker 637, manyetik bir şarj standı ile anahtarlı uzatma kablosunun garip bir karışımına benziyor; manyetik Qi şarj cihazı, iki USB-C bağlantı noktası, dört USB-A bağlantı noktası ve üç AC bağlantı noktası var. Qi şarj cihazı ve USB bağlantı noktaları toplamda yaklaşık 65W’a kadar çıkış sağlayabilir; Aynı anda yedi adede kadar cihazı şarj edebilirsiniz (AC bağlantı noktalarını saymazsak) veya tek bir USB-C kablosunu takarak 65 W’a kadar güç elde edebilirsiniz; bu, bazı küçük MacBook Pro’lara bile güç sağlamaya yetecektir. Anker 637’yi alanınızda iyi bir şekilde kullanabileceğinizi düşünüyorsanız satın alın. Süper kullanışlı ve buna benzer başka bir şey yok. O zaman bana e-posta gönderin ve bana kablo yönetimi becerilerinizi öğretin çünkü bu şeyi her zaman spagetti kablo canavarına dönüştürüyorum.
  • Anker 623 2’si 1 arada Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı (MagGo) : Bu şarj cihazının gerçek adı berbat, bu yüzden ona soda kutusu demelisiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, Anker’in gazoz kutusu, mükemmel yeni 3’ü 1 arada Küp’ün öncüsü gibidir, ancak çok daha ucuzdur ve bir kulaklık seti ile birlikte telefonunuzu 7,5 W’ta şarj etmek için iyi bir iş çıkarır. Unutmayın, eğer komodininizin üzerinde kullanırsanız, telefonunuzu şarja taktığınızda karanlık odanızı iğrenç bir LED ile kısa süreliğine aydınlatacaktır.

Test edilen diğer şarj cihazları arasında Nomad Stand One , Twelve South HiRise 3 , MagSafe Şarj Cihazı için 3’ü 1 arada Kablosuz Standlı Mophie Snap Plus Kablosuz Şarj Cihazı ve çeşitli Mophie Snap Plus Juice Pack güç bankaları yer alıyor. Bunlar çeşitli nedenlerle kesintiye uğramadı ve yukarıdaki öneriler daha iyi alternatifler sunuyor.

Fotoğraf: Antonio G. Di Benedetto / The Verge

28 Eylül 2023 Güncellemesi: iPhone 15’ten ve USB-C bağlantı noktasının kullanıma sunulmasının yanı sıra MagSafe Pil Paketi ve MagSafe Duo şarj cihazının kullanımdan kaldırılmasından bahsedecek şekilde revize edildi. Nomad Base One Max 3’ü 1 arada, dikkate değer diğer şarj cihazları listesine eklendi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.